Maltepe Süreyya Plajı Yeni Sahil Yolu No:179 - Maltepe / İSTANBUL

"YALI CAFE"

2004 yılında hizmete açılan Yalı Cafe, 1200 m2'lik geniş hizmet alanıyla İstanbul Anadolu yakasının en büyük cafesi olmuştur. Kısa zamanda nezih ortamı, zengin menüsü ve kaliteli nargile çeşitleriyle müşterilerinin vazgeçemedikleri bir mekan haline gelmiştir. Sigara ve nargile içilebilen geniş ve ferah alanlarında her yaş grubundan insan keyifli bir şekilde vakit geçirebilir. Yalı Cafe, şehrin ve işin günlük karmaşasından uzaklaşıp enfes adalar manzarasıyla birlikte arkadaşlarınızla, sizlere sıcak ve samimi ortamın keyfini çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat yaratıyor. Yalı Cafe, özellikle spesiyel yemekleri, van kahvaltısı, tatlı ve kahve çeşitleriyle dikkat çeken bir tarz oluşturuyor. Lezzeti kaliteyle buluşturan Yalı Cafe'de her öğüne ve damak zevkine uygun tatlar yer alıyor. Yediden yetmişe her yaştan misafirlerni ağırlamaktan gurur duyan Yalı Cafe, Anadolu yakasının lideri olmaya devam ediyor..

NEDEN BİZ?

DENEYİM; Yalı Cafe deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere hizmet etmekten gurur duyar. Uluslar arası menü çeşitlerinin bulunduğu mutfağımızda alanında uzman şeflerimiz çalışmaktadır.

SERVİS; İsteklerinizin yerine getirilmesi bizler için büyük önem arz etmektedir. Verdiğiniz siparişlerin sizlere hızlıca ulaştırılması ve kaliteli servis anlayışı temel prensibimizdir.

NARGİLE; Nargile severlerin vazgeçemeyeceği, kaliteli tütünlere ve takımlara sahip nargilelerimiz büyük üne sahiptir. Aynı zamanda kafemizde Tekel Muhabbet Tömbeki tütünü de bulunmaktadır.

MAÇ KEYFİ; Avrupa ve lig maçlarını her açıdan görülebilen dev ekranlarla ve surround ses sistemimiz eşliğinde seyredebilir ve bu heyecana arkadaşlarınızla ortak olabilirsiniz.

EN İYİSİYİZ!

MEKAN; İşletmemiz 4 katlı olup, geniş salonlara sahiptir. Son teknoloji ile ısıtılmakta ve havalandırılmaktadır. Rahat koltukları ve her yönden izleyebileceğiniz televizyonlarımız ile keyifli vakit geçirebilir, isterseniz Vip salonlarımızdan manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

OTOPARK; Geniş otoparkı ve vale hizmetiyle kafemize aracınızla rahatlıkla gelebilirsiniz.

MENÜ; Uluslar arası mutfağı ve geleneksel Türk yemeklerinin yanı sıra klasik ve köy usulü kahvaltısıyla sizlere geniş bir menü yelpazesi sunmaktayız. Taze tatlı çeşitlerimiz ve mevsime uygun meyve tabaklarımızı deneyebilirsiniz.

VAN KAHVALTISI; Yalı Cafe olarak Van'ın doğal lezzetlerini bir araya getirip, misafirlerimize haftasonları Anadolunun doğal lezzetlerini tattırmayı prensip edindik.

GALERİ

  • Yalı Cafe
  • Avrupa ve Lig Maçları
  • Van Kahvaltısı
  • Oyun Salonu
  • VIP Salon
  • Közde Türk Kahvesi
  • Haftasonu Kahvaltı
  • Geniş Otopark