Maltepe Süreyya Plajı Yeni Sahil Yolu No:179 - Maltepe / İSTANBUL
DENEYİM
Yalı Cafe deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere hizmet etmekten gurur duyar. Uluslar arası menü çeşitlerinin bulunduğu mutfağımızda alanında uzman şeflerimiz çalışmaktadır.
SERVİS
İsteklerinizin yerine getirilmesi bizler için büyük önem arz etmektedir. Verdiğiniz siparişlerin sizlere hızlıca ulaştırılması ve kaliteli servis anlayışı temel prensibimizdir.
NARGİLE
Nargile severlerin vazgeçemeyeceği, kaliteli tütünlere ve takımlara sahip nargilelerimiz büyük üne sahiptir. Aynı zamanda kafemizde Tekel Muhabbet Tömbeki tütünü de bulunmaktadır.
MAÇ KEYFİ
Avrupa ve lig maçlarını her açıdan görülebilen dev ekranlarla ve surround ses sistemimiz eşliğinde seyredebilir ve bu heyecana arkadaşlarınızla ortak olabilirsiniz.
VAN KAHVALTISI
Yalı Cafe olarak Van'ın doğal lezzetlerini bir araya getirip, misafirlerimize haftasonları Anadolunun doğal lezzetlerini tattırmayı prensip edindik.
OTOPARK
Geniş otoparkı ve vale hizmetiyle kafemize aracınızla rahatlıkla gelebilir ve aracınızı güvenle bırakabilirsiniz.
MEKAN
İşletmemiz 4 katlı olup, geniş salonlara sahiptir. Son teknoloji ile ısıtılmakta ve havalandırılmaktadır. Rahat koltukları ve her yönden izleyebileceğiniz televizyonlarımız ile keyifli vakit geçirebilir, isterseniz Vip salonlarımızdan manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.
MENÜ
Uluslar arası mutfağı ve geleneksel Türk yemeklerinin yanı sıra klasik ve köy usulü kahvaltısıyla sizlere geniş bir menü yelpazesi sunmaktayız. Taze tatlı çeşitlerimiz ve mevsime uygun meyve tabaklarımızı deneyebilirsiniz.